Grirëse

3,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Enë plastike me kapacitet 1.5 litra
– Me dy thika çeliku për një grirje dhe pëzierje sa më të mirë.
– 1 nivel shpejtësie
– Lehtësisht e pastrueshme
– Përmasat 33 cm x 20 cm x 17 cm
– Fuqia 200 W
– Tensioni 220-240 V
– Frekuenca 50-60 Hz

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grirëse”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss