Grirëse

3,290 L

– Kapaciteti 1 litër
– Fuqia 400 W
– Thika të mprehta inoksi
– E thjeshtë për tu përdorur dhe pastruar
– Për ushqime të shijshme dhe plot vitamina

Krahaso
Kategoria:

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grirëse”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss