Grirëse Max KL-210

2,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Përshkrimi

  • Grirëse e markës Max modeli KL-210.
  • Me fuqi 300W dhe kapacitet mbajtës 1 litër.
  • Grirësja ka 2 nivele shpejtësie.
  • Thika prerëse çeliku me cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grirëse Max KL-210”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss