Grirëse Mishi

10,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Lloje të ndryshme prerjesh të mishit.
– Thika çeliku inoks
– Funksionim i lehtë, i sigurt dhe i shpejtë.
– Funksioni Reverse
– I lehtë për tu pastruar.
– Fuqia 700/1800 W
– 220-240 V
– 50 Hz

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grirëse Mishi”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh