Grirese Perimesh

3,190 L

Krahaso

Out of stock

Kategoria:

Përshkrimi

Grirese perimesh

Kapacitet mbajtes 1 liter dhe fuqi 300W.
Thika te mprehta inoksi.
Ju mund te copetoni fruta dhe perime te ndryshme sipas deshires.
E thjeshte per tu perdorur dhe pastruar.
Per ushqime te shijshme dhe plot vitamina.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grirese Perimesh”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss