Grirëse Sonifer

3,390 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Tepër e shpejtë dhe efikase në procesin e grirjes së ushqimeve tuaja.
• Mund të grini gjithcka si perimet, frutat apo edhe mishin me nje motor të fuqishëm dhe tehe grirëse prej materiali celiku inoks mjaft të mprehta me 2 nivele shpejtësie.
• Fuqia 300 W .
• E lehtë për tu pastruar.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grirëse Sonifer”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss