Grirëse Ushqimesh

3,290 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– 4 thika çeliku për një prerje të përshtatshme dhe të shpejtë të perimeve
– Enë plastike
– Kapaciteti 2 litra
– I lehtë për tu pastruar
– Një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje, kursen kohë dhe shton larminë e kuzhinës tuaj

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Grirëse Ushqimesh”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss