Hekur Për Hekurosje Vertikale

8,490 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

-Një hekur me avull për të realizuar hekurosje shumë efikase vertikale të rrobave tuaja.
-Ju kursen kohë dhe është një mënyrë shumë e mirë për hekurosjen e rrobave delikate apo që janë të vështira për tu hekurosur me një hekur normal.
-Koha e ngrohjes 35-45 sekonda.
-Me depozitë me kapacitet 2.1 litra.
-Fuqia 2000 W.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Hekur Për Hekurosje Vertikale”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss