Hochl Getr. Oil GL 4+ 75W-90

2,000 L

Kategori: ,

Përshkrim

Përdoret në mënyrë universale për shumicën e marsheve moderne manuale dhe transaksive.

LIQUI MOLY rekomandon që ky produkt të përdoret për automjete të markës Audi, Ford, VW Group dhe shumë prodhues të tjerë. Është e nevojshme t’u kushtoni vëmendje rekomandimeve të prodhuesit të automjeteve në lidhje me agregatet.

Miratimi:

  • API GL4+
  • Ford ESD-M2C 175-A

LIQUI MOLY e rekomandon për:

  • VW 501 50 (G50)
  • ZF TE-ML 08

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hochl Getr. Oil GL 4+ 75W-90”