Humidifier Për Makinë Remax

2,190 L

Kategoria:

Përshkrimi

🔹️ Humidifier super kompakt për makinën tuaj me 2 porta USB për karikimin e çdo smartphone ose tablet.
🔹️ Punon me ujë të pastër
🔹️ Zgjidhja e përsosur për verën e nxehtë dhe dimrin e ftohtë kur kondicioneri I makinave than ajrin
🔹️ Krijoni një atmosferë të këndshme dhe relaksuese në makinën tuaj.
🔹️ Liron avull me një performancë  20-30 ml/ore
🔹️ Kapaciteti I ujit 50 ml

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Humidifier Për Makinë Remax”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh