JET BLACK SPRAY POLISH 500 ML

1,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

Dylli, lustër dhe korrigjues ngjyrash të gjitha në një, të formuluara për të rivendosur, shkëlqyer dhe mbrojtur sipërfaqet e makinave të zeza dhe me ngjyrë të errët .
• 
Thjesht spërkateni, fshijeni dhe lyeni për të rikthyer shkelqimin e bojes se makines tuaj .
• Vjen ne paketim 500ml .
• Lexoni udhezuesin para perdorimit .

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “JET BLACK SPRAY POLISH 500 ML”