Fishë Usb Me Dritë Baseus

1,690 L

Krahaso

Përshkrimi

Kabëll Usb Me Dritë

Marka : Baseus
Modeli : CALLlG-01
Gjatësia : 1m
Materiali : TPE + abs
Ngjyra : e zezë / e kuqe
Dalje : 2.4a
E përshtatshme për : paisjet apple me portë lightning.
Përdorimi : për karikim dhe transmetim të dhënash.
Përshtatet plotësisht me sistemin ios pa shfaqur pop-up.

Karikon dhe sinkronizon të dhëna njëkohësisht duke ju kursyer kohën dhe energjinë.

Materiali tepër cilesor dhe i lakueshëm është rezistent ndaj tërheqjes e përthyerjes.

Dizenjimi si shirit eficent kundër ngatërrimit.

Çip i përmirësuar për mbrojtje të shumëfishtë të baterisë.

Niveli i karikimit i dukshëm nëpërmjet dritave led.

Drita është e ftohtë pa shkaktuar nxehje gjatë karikimit.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Fishë Usb Me Dritë Baseus”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss