Kabëll Usb Me Tregues Digjital

Krahaso

Përshkrimi

Kabëll Usb Me Tregues Digjital
Marka : Baseus
Modeli : CALEYE-01
Gjatësia : 95cm + 25cm
Dalje : 2A
Materiali : abs + tpe
Tipi : lightning
Përshtatja me sistemin : Apple ios 8 9 10 11 12
Vecori : dizenjim i vecante me tregues real digjital i statusit të karikimit.

Material shumë cilësor dhe miqësor me mjedisin.

Pamje fantastike që vihet në dukje, bazë magnetike tek treguesi digjital për ta fiksuar në sipërfaqe hekuri.

Koka me dizenjim unik për vendosje dhe heqje të lehtë dhe praktike.

Bërthama prej fijesh bakri të pastër për eficencë të lartë karikimi dhe transmetimi të dhënash.

Gjatësi e mjaftueshme për ta përdorur telefonin edhe gjatë karikimit.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kabëll Usb Me Tregues Digjital”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss