Kamera Makine Pasqyrё Full HD

4,990 L

Kategori:

Përshkrim

Kamera Makine Pasqyrё Full HD
Me regjistrues pёr video dhe kartё memorie 32 GB, qё ju vjen nё ndihmё qё tё filmoni cdo moment gjatё udhёtimit.Kamera ёshtё e vecantё dhe ngjan me pasqyrёn e makinёs. Ju mund ti pёrdorni filmimet tuaja si dokumente tё rёndёsishme nё raste aksidenti, gjobave tё padrejta nga policia, vjedhjes, ose nё taksi.
Parametrat e produktit:
• Me dy kamera; njё regjistron pёrpara ndёrsa kamera tjetёr vendoset nё pjesёn e pasme tё makinёs dhe regjistron prapa.
• Opsion pёr tё shfaqur tё dyja kamerat njёkohёsisht nё ekran.
• Ekrani ёshtё me madhesi 4.3 “LCD .
• Suporton kartё memorie deri nё 32 GB.
• Rezolucioni 1920 x 1080p, 1280 x 720p.
• Formatet Video: H.264.
• Formati i fotove: JEPG.
• Audio: AAC.
• Mikrofon i integruar.
• Bateri e integruar e rikarikueshme ( kamera duhet tё qёndroje nё pjesёn mё tё madhe tё kohёs nё karikim).
• 12-24V / 2A.
• Funksione tё veçanta: zmadhimi digjital, kamera e dyfishtë, G-Sensor, ekrani LED, mikrofoni, sensor lёvizjeje, Night Vision, karta SD / MMC, tregues tё datёs dhe orёs.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kamera Makine Pasqyrё Full HD”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh