Kamera Makine Pasqyrë Full HD

9,999 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Kamera Makine Pasqyrë Full HD

 • Filmoni cdo moment gjatë udhetimit tuaj.
  • Kamera ë shtë e vecantë  dhe ngjan me pasqyrën e makinës.
  • Ju mund ti përdorni filmimet tuaja si dokumente të  rëndësishme në  raste aksidenti, gjobave të  pa drejta nga policia, vjedhjes, ose në  taksi për të  mbajtur nën vë zhgim klientë  të  dyshimtë .
 • Madhësia e ekranit : 9.66 inch
 • Ekran LED, lente të dyfishtë
 • Sensorë lëvizjeje
 • Suporton kartën MMC
 • Pamje të qartë  natën, ekuilibër automatik i ngjyrave, anti-mjegull
 • Afishimi i kohës dhe datës
 • Anti-dridhje
 • Mikrofon
 • Sensor G, sensor imazhi

 Specifikime:

 • Rezolucioni i videos: 1920x1080P 30FPS
 • Rezolucioni i pasëm i kamerës: 1080x720P
 • Rezolucioni i fotove: 12MP
 • Kapaciteti i kartës së memories: Mbështetja maksimale e kartës 128GB (nuk përfshihet).
 • Formati video: AVI/MPEG-4
 • Formati i fotos: JPG
 • Ekrani: 9,66 inç IPS ekran, touch
 • Ngjyra: zezë + pasqyrë blu
 • G-Sensor
 • Regjistrim të audios
 • Ndërfaqja: USB2.0, TF
 • Pamje të parkimit indietro
 • Bateri: 500mAh
 • Madhësia e produktit: 270 x 73mm / 10.6 x 2.87 “
 • Pesha neto: 330g
 • Gjuha: Angleze, Portugeze, Kineze, Ruse, Gjermane, Italiane, Japoneze, Polake, Koreane.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kamera Makine Pasqyrë Full HD”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh