Kamera Makine Pasqyrë Full HD

4,790 L

Kategori:

Përshkrim

Kamera Makine Pasqyre Full HD

• Filmoni cdo moment gjate udhetimit tuaj.
• Kamera eshte e vecante dhe ngjan me pasqyren e makines.
• Ju mund ti perdorni filmimet tuaja si dokument te rendesishme ne raste aksidenti, gjobave te pa drejta nga policia, vjedhjes, ose ne taksi per te mbajtur nen vezhgim kliente te dyshimte.
• Me dy kamera; nje regjistron perpara ndersa kamera tjeter vendoset ne pjesen e pasme te makines dhe regjistron prapa.
• Opsion per te shfaqur te dyja kamerat njekohesisht ne ekran.
• Ekrani eshte eshte me madhesi 4.0” TFT
• Suporton Karte memorie deri ne 32 GB
• Rezolucioni 1920 x 1080p, 1280 x 720p
• Formatet Video: H.264
• Formati i fotove: JEPG
• Audio: AAC
• Mikrofon i integruar
• Bateri e integruar e rikarikueshme ( kamera duhet te qendroje ne pjesen me te madhe te kohes ne karikim)
• 12-24V / 2A

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kamera Makine Pasqyrë Full HD”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh