Kanotjere Me Rripa Tё Gjёrё 4182

1,150 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Kanotjere pambuku me rripa tё gjёrё.
• Ofron komoditet nё veshje dhe ndjenjё butёsie nё prekje.
• Pёrqindja e etiketёs 45 % pambuk, 45% modal dhe 10% elastan.
• E disponueshme nё ngjyrat e bardhё,e zezё, gri, blu.
• Masat e disponueshme S, M, L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kanotjere Me Rripa Tё Gjёrё 4182”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss