Kanotjere Pёr Meshkuj Me Jakё V-ET1003

1,150 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Kanotjere Pёr Meshkuj Me Jakё V
Kjo kanotjere me jakё V nga Enrico Coveri ёshtё njё artikull mjaft i rehatshёm, qё falё freskisё dhe aftёsisё pёrthithёse qё i sjell fibra e pambukut ёshtё perfekte pёr tu veshur nё pёrditshmёrinё tuaj .
Pёrqindja e etiketёs 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat e bardhё, zezё, blu, gri.
Masat e disponueshme M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kanotjere Pёr Meshkuj Me Jakё V-ET1003”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss