Kanotjere Pambuku 4179

1,150 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

 

  • Kanotjere pambuku me rripa tё hollё.
  • Ofron komoditet nё veshje dhe ndjenjё butёsie nё prekje.
  • Pёrqindja e etiketёs 45 % pambuk, 45% modal dhe 10% elastan.
  • E disponueshme nё ngjyrat e bardhё,e zezё, gri.
  • Masat e disponueshme S, M, L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kanotjere Pambuku 4179”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss