Karikues Me Wireless BASEUS Pёr Sistem Android Dhe Ios

2,990 L

Krahaso

Përshkrimi

Karikues Me Wireless BASEUS Pёr Sistem Android Dhe Ios

  • Pёr Iphone 8, 8+, dhe tё gjithё iphone X.
  • Pёr Samsung Note 5, Note 8, Galaxy S6, S6 edge, S7, S7 edge, S8, S8+, S9, S9+ dhe Xiaomi mix 2s.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Karikues Me Wireless BASEUS Pёr Sistem Android Dhe Ios”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss