Karikues Pa Tel (Wireless)

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Karikues Pa Tel (Wireless)

  • Karikues pa tel (Wireless) tavolinё pёr celular dhe çdo pajisje me standard Qi Wireless charging.
  • Nuk nxehet.
  • Tepёr praktik dhe nje dizajn minimalist pёr zyre dhe shtёpi.
  • I pёrshatshёm pёr modelet: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi dhe çdo celular qё karikohet me induksion.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Karikues Pa Tel (Wireless)”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss