Karikues Për Makinë

1,990 L

Kategori:

Përshkrim

• Karikues me 3 porta USB që identifikojnë shpejt dhe lehtë pajisjet tuaja celulare dhe sigurojnë efikasitet në karikim, duke ngarkuar në të njëjtën kohë
tre pajisje me shpejtësi të lartë.
• Përputhshmëri universale me çdo makinë, pamje elegante.
• Ky karikues USB ka disa rregullatorë të integruar të tensionit që mbrojnë plotësisht pajisjet tuaja nga mbingarkesat, për karikim të sigurt dhe të
shpejtë, duke siguruar performancë dhe besueshmëri superiore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karikues Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh