Karikues Wireless

2,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Dizenjuar kryesisht për karikimin e shpejtë të telefonit tuaj gjatë kohës që udhëtoni me makinë dhe ngeleni pa bateri.
– Teknologji e karikimit me valë pasi është e pajisur me sensor, mjafton vetëm të vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht.
– Mund ta fiksoni lehtësisht tek ajri i makiës, me funksion edhe për mbajtjen e telefonit që do tju ndihmojë gjate navigimit.
– Operim i lehtë me një dorë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Karikues Wireless”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh