Karikues Wireless Me Sensor Dhe Dritë Nate Baseus WXMGD-04

2,990 L

Krahaso

Përshkrimi

Karikues Wireless Me Sensor Dhe Dritë Nate Baseus WXMGD-04

Marka : Baseus

Modeli : WXMGD-04

Gjatësia e kabullit : 1.2m

Materiali : pc + silikon

Hyrje : 5v / 3a , 9v / 1.67a

Dalje : 5w wireless

Përmasa : 15.9 x 8 x 5.5 cm

Pesha : 97g

Vecori : 2 në 1 karikues ëireless + drite nate

Dizajn praktik

Shënim : i përshtatshëm për telefona me teknologji karikimi wireless, për telefonat e tjerë duhet shtesë marrës karikimi wireless.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Karikues Wireless Me Sensor Dhe Dritë Nate Baseus WXMGD-04”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss