Karikues Wireless Multifunksional

2,990 L

Krahaso

Përshkrimi

– Cover ultra i hollë, i butë dhe fleksibël përshtatet në mënyrë perfekte për iPhone 7/7+/8/8+
– Suporton karikimin wireless, pa patur nevoje për kabull
– Funksionon edhe si mbajtëse magnetike telefoni në makinë
– Materiali ofron mbrojtje të të gjitha anëve nga konsumimi i përditshëm.
– Strukturë e fortë
– Dizajni i mbajtëses së unazës i rrotullueshëm 360 gradë
– Gjatësi kablli 1 m

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Karikues Wireless Multifunksional”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss