Karikues Wireless Për Makinë

2,290 L

Kategoria:

Përshkrimi

• Karikues për makinë që siguron efikasitet dhe shpejtësi në karikim.
• Pamje elegante.
• Aftësia për tu rrotulluar në 360 ° mundëson shikimin në kënde të ndryshme.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Karikues Wireless Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh