Karikues Wireless

2,990 L

Krahaso

Përshkrimi

– Material metalik i cilësisë së lartë
– Pamje elegante dhe shumë rezistent
– I shpejtë, i qëndrueshëm, i sigurt.
– I përbërë nga spirale bakri e gjeneratës së fundit për performancë më të lartë.
– Fiket automatikisht kur bateria shkon 100%.
– Teknologji mbrojtjeje të qarkut.
– Njohje inteligjente për objekte metalike të huaja.
– Kontroll temperature. Karikim i shpejtë pa mbinxehje.
– Telefoni karikohet vetëm për 1.5 orë.
– Mund ta karikoni telefonin edhe pa e hequr kasën. Distanca e ndjeshmërisë më e vogël se 10 mm.
– 7.5 W frekuencë e fiksuar për iPhone dhe 10 W karikim i shpejtë për Samsung.
– Dizenjimi 360 gradë sjell karikim të pavarur nga pozicioni.
– I përshtatshëm për iPhone X, 8, 8 plus dhe për Samsung Galaxy S8, S8+, S7, S7 edge, S6, S6 edge, Note 8 dhe Note 5.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Karikues Wireless”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss