Kasë Çelesi Benz-Mercedes W203 W211

1,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Me 3 butona për funksione të ndryshme.
• Zëvendësuesi më i mirë i një kase të thyer apo të dëmtuar.
• Material cilësor dhe rezistent.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kasë Çelesi Benz-Mercedes W203 W211”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh