Kasë Çelësi Për Passat CC

1,990 L

Kategori:

Përshkrim

– Me tre butona
– Shërben për të zëvendesuar kasën tuaj të vjetër apo të thyer.
– Thjesht hiqni komponentët e brendshëm të kasës së vjetër dhe vendosini tek kasa e re.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kasë Çelësi Për Passat CC”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh