Kasë Çelësi Për Passat CC

1,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Me tre butona
– Shërben për të zëvendesuar kasën tuaj të vjetër apo të thyer.
– Thjesht hiqni komponentët e brendshëm të kasës së vjetër dhe vendosini tek kasa e re.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kasë Çelësi Për Passat CC”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh