Kasetofon Bluetooth USB/Radio

2,990 L

Kategori:

Përshkrim

• Zgjidhni këngët e preferuara ti ruani në një usb dhe ti dëgjoni në cdo kohë në makinën tuaj
• Me telekomandë me të cilën mund të ndërroni stacionet apo dhe të kontrolloni volumin
• Suporton USB, Kartë SD, fishë AUX
• Pranon formatet MP3 / WMA
• Funksionon gjithashtu edhe si radio
• Ekran të madh LCD
• Fuqia: 4 x 50 W
• Përmasat: 10.5 cm x 18 cm x 5.5 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kasetofon Bluetooth USB/Radio”