Kasetofon Për Makinë Mp5

4,990 L

Kategori:

Përshkrim

– I përshtatshëm për audio dhe video.
– Me Bluetooth, USB, TF kartë, Aux etj.
– Ekran 4 inch TFT.
– Formati i videos 1080 P
– Mbështetje për lidhje të kamerës së pasme.
– Lidhje me Bluetooth me celularin që mund të dëgjoni muzikë ose të flisni në celular kur jeni në makinë.
– Funksioni i radio FM me cilësi të lartë me frekuenca FM: 87.5 – 108 MHz.
– Mbështetje për formatet video: RMVB / RM / FLV / 3GP / MPEG / DVIX / XVID / AVI.
– Mbështetje për formatet e skedarëve audio: MP3 / WMA / WMV / OGG / APE / FLAC.
– Mbështetje për shfaqjen e formateve të fotografive: JPEG / BMP / GIF / TIF.
– Suporton kartat SD / MMC me kapacitet të lartë deri në 32G.
– Opsionet e rregullimit: LF / HF / Balance / Volume / Loudness.
– Telekomandë për kontrollin e kasetofonit
– Fuqia maksimale është 4 x 45 W, prodhimi i amplifikatorit të fuqisë së daljes me 4 kanale mund të merret me katër sinjale zanore.
– Madhësia për instalim: 180 x 100 x 52 mm.
– Madhësia e panelit: 187 x 60 x 18 mm.
– Tensioni 12V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kasetofon Për Makinë Mp5”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh