Kasetofon Për Makinë

2,790 L

Kategori:

Përshkrim

Zgjidhni këngët e preferuara ti ruani në një usb dhe ti dëgjoni në çdo kohë në makinën tuaj
Me vend për USB ,SD, SLOT, FM, MP3
Suporton vend për kartë memorie deri në 32 GB
Me telekomandë me të cilën mund të ndërroni këngët apo dhe te kontrolloni volumin
Me ekran LCD ku tregohet edhe ora
Fuqia dalese 4×50 W
Pershtatet per makina me DC +12 V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kasetofon Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh