Ulje!

Kondicioner First Austria

8,490 L 7,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

–  Eshte portativ dhe pa tuba.
– Per ambjente deri ne 20-25 m2 ose 60 m3.
– Transportohet lehte ne cdo dhome.
– 2 nivele funksionimi: niveli i pare harxhon 1kWh ndersa niveli i dyte harxhon 2kWh.
– Opsioni Swing per levizjen e flatrave e shperndan ajrin ne menyre te njetrajtshme ne dhome.
– Opsioni Timer per gradimin dhe fikjen pas 0.5-7.5 oresh.
– Funksion mbrojtjes nga mbinxehja.
– Garancia 6 muaj.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kondicioner First Austria”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh