Kosh I Madh Lojërash

4,990 L

Përshkrimi

Kosh I Madh Lojërash

 • Që fëmijët tuaj të luajnë me lodrat e tyre të sigurt dhe pa frikë.
 • I butë dhe i rehatshëm.
 • Dizajn i bukur tërheqës.
 • E përshtashme për mosha mbi 6 muajshe.
 • Kosh në formë gardhi me pjesë të tejdukshme,është i duhuri për sigurinë dhe argëtimin maksimal të fëmijëve tuaj.
 • I cmontueshëm, zë shumë pak hapësirë kur nuk ju duhet.
 • Material shumë i sigurt për fëmijët (abs plastik).
 • Copë që lahet shumë kollaj.
 • Këmbë për qëndrueshmëri të lartë.
 • Ngjyrë dhe dizajn tërheqës për fëmijët.
 • Me pjesë të tejdukshme që mund të kontrolloni fëmijën nga cdo kënd.
 • 20 topa plastik loje dhuratë.
 • Mund të shërbejë dhe si vend perfekt për të grumbulluar të gjitha lodrat e fëmijëve.
 • Me përmasa 115 x 50 cm për vetëm 4990 lekë.

 

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kosh I Madh Lojërash”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh