Kosmodisk Për Shpinën

1,690 L

S’ka stok

Përshkrimi

– Shpina juaj do t’ju jetë Mirënjohëse!
– Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i cili zvogëlon apo eleminon dhembjen e shpinës.
– Përbëhet nga dy pjesë: një e gjatë për për të gjithë shtyllën kurrizore dhe një pjesë të shkurtër për pjesën e poshtme të shpinës.
– Kosmodisk është i testuar klinikisht dhe rezultatet e testit tregojnë se dhimbja e shpinës përmirësohet deri në 80%.
– Nuk ka efekte anësore.
– Kosmodisk është i rehatshëm, portativ, plotësisht i lakueshëm, i lehtë për t’u përdorur dhe nuk ka efekte anësore.
– Ai mund të vishet madje edhe poshtë rrobave dhe përshtatet plotësisht me formën e shpinës suaj.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kosmodisk Për Shpinën”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh