Krem Kërmilli Constanta Kundër Rrudhave

1,990 L

Përshkrimi

Dobitë nga ky krem janë:
– Rigjeneron lëkurën
– Redukton gungat në lëkurë
– Largon aknet
– Kundër rrudhave
– Kuron shenjat e dukshme në lëkurë
– Jep ndriçim dhe shndrit lëkuren
– Mban lëkuren të hidratuar
– E bën atë të butë dhe e rifreskon.
– Me përdorim të rregullt, fytyra juaj do të shndrisë, do të jetë më e fortë dhe do ta fitojë butësinë.
– Mukoza e kërmillit është jashtëzakonisht efektive për rigjenerimin e lëkurës dhe ndihmon lëkurën e dëmtuar
– Përdoret për të dy gjinitë,
– Përdoret ditën dhe natën dhe për çdo moshë
– Përdoret për dy llojet e lëkurave( të yndyrshme dhe të thatë)

– Sasia 50 gram

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Krem Kërmilli Constanta Kundër Rrudhave”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh