Krem Pudër Dermacol

1,390 L

Tani nuk keni nevojë të keni shqetsime, dermacol ju heq komplekset dhe ju bën të dukeni bukur.

Sa hap e mbyll sytë, ju do të keni një fytyrë perfekte, ashtu siç çdo femër ëndërron.

Përshkrimi

 • Dobitë e Dermacol:
  – Mbuluesi më i mirë i problemeve në fytyrë.
  – Është kundra ujit dhe rezistent ndaj djersës!
  – Mbulon puçrrat,aknet, njollat kafe apo njollat e diellit, qukat, gërvishtjet,etj
  – Mbulues shume i mire i tatuazheve.
  – Mbulues i rratheve te zinj te syve.
  – 30% SPF(30% mbrojtje nga dielli)
 • Nuancat më të përshtatshme për çdo fytyrë:

  – Nuanca 209
  – Nuanca 211
  – Nuanca 215
  – Nuanca 218

 

 • Sasia 30 gram

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Krem Pudër Dermacol”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh