Kufje Auris ARS-012

690 L

Krahaso

Përshkrimi

Kjo kufje karakterizohet nga cilësi e lartë e zërit dhe qëndrueshmëri e madhe.

Kjo kufje mund të përshtatet me lehtësi të madhe nga çdo përdorues.

Kufjet Auris kanë frekuenca shumë të mira. Frekuenca e mikrofonit shkon deri në 100 Hz.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kufje Auris ARS-012”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss