Kufje Bluetooth

1,590 L

Krahaso

Përshkrimi

  • Komunikoni me telefon handsfree kudo që ndodheni.
  • Lidhet me 2 pajisje smartphone ose tableta njëkohësisht.
  • Mban 5 orë bateri për të folur dhe 55 orë stand-by.
  • Bluetooth kap deri në 10 metra largësi.
  • E pershtatshme për të gjithë llojet e telefonave.
  • Përmasat  5.1 cm x 1.5 cm x 1 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kufje Bluetooth”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss