Kufje Me Bluetooth

2,290 L

Përshkrimi

– Shijojeni gjithë ditën me muzikë të cilësisë së lartë pa patur nevojë për kabëll lidhës apo pa u shqetësuar për nivelin e karikimit.
– Këto kufje vijnë me një zë të qartë dinamik dhe mbajnë plot 16 orë bateri.
– Ngjyrat : e zezë, blu, e kuqe, gri, jeshile.
– Lidhen edhe me fishë.
– Vend për kartë memorie.
– Dizajn i lehtë dhe i bukur.
– Përshtaten mirë në vesh dhe nuk lëvizin edhe kur ju jeni në lëvizje.
– Material lëkure mjaft cilësor.
– Lidhen lehtë dhe shpejt me të gjitha pajisjet me Bluetooth.
– Nuk deportojnë zhurmat e jashtme.
– Karikohen për 2 orë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kufje Me Bluetooth”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh