Kufje Me Kabëll Me Portë Audio 3.5mm

1,900 L

Përshkrimi

BASEUS NGH01-04
Gjatësia e kabëllit : 1.2m
Materiali : aliazh alumini + tpe
Frekuenca e përgjigjes : 20 – 20000hz
Ndjeshmëria : 98db
Mikrofon : po
Material i cilësisë së lartë jetëgjate dhe i durueshëm ndaj përdorimit
Zgavra e zërit prej metali jep tingull të qartë në frekuenca të ulëta dhe të larta
Mikrofon hd me anullues zhurmash për telefonata të qarta
Pamje fantastike artistike
Butona kontrolli për telefonatën dhe muzikën
Përshtatet gjerësisht për paisjet me portë audio 3.5mm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Kufje Me Kabëll Me Portë Audio 3.5mm”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh