Leather Cleaner

1,200 L

Kategori: ,

Përshkrim

Rinovon ngjyrën natyrale të lëkurës, e bën lëkurën më elastike dhe rezistente.

Produkti gjithashtu largon papastërtitë e lehta nga sipërfaqet prej lëkure.

Të padëmshme për lëkurën natyrale dhe artificiale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Leather Cleaner”