Leichtlauf 10W-40

1,200 L

Kategori:

Përshkrim

Vaj gjatë gjithë vitit për motorët me benzinë dhe naftë. Veçanërisht i përshtatshëm për automjetet me gaz (CNG / LPG). Përdoret në mënyrë universale për automjete pa filtër grimcash tymi. Testuar në turbombushësit dhe katalizatorë.

Miratimi:

  • ACEA A3
  • ACEA B4
  • API SL
  • MB-Freigabe 229.1
  • MB-Freigabe 229.3
  • VW 501 01
  • VW 505 00

LIQUI MOLY e rekomandon këtë vaj për ato automjete që i plotësojnë këto specifikime:

  • Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
  • Renault RN 0700
  • Renault RN 0710

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Leichtlauf 10W-40”