Lenkgetriebe Oil 3100

1,600 L

Kategori: ,

Përshkrim

Për përdorim në sistemet drejtuese mekanike dhe hidraulike.

Miratimi:

  • Dexron II D
  • MB-Freigabe 236.3

LIQUI MOLY e rekomandon për:

  • VW G 009 300
  • ZF TE-ML 03D
  • ZF TE-ML 04D
  • ZF TE-ML 09
  • ZF TE-ML 11
  • ZF TE-ML 14A
  • ZF TE-ML 17C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lenkgetriebe Oil 3100”