Lenovo Ideapad 720 

120,000 L

Përshkrimi

Lenovo Ideapad 720 

Dizenjuar bukur në alumin të lëmuar, Ideapad 720 kombinon përpunimin e avancuar me dizajnin premium. Ky laptop i fuqishëm ofron mundësi më të shpejta, më të mëdha për ruajtje dhe grafikë të dedikuar për performancë të lartë për ju. Me korniza të holla, me rreze të brishtë që kufizojnë një ekran të gjallë 15.6 ” e me kënd të gjerë, ju mundeson të luani lojrat tuaja te preferuara.

Modeli : 720
CPU : Intel Core I7-7500U
SPEED : 2700
RAM : 8 Gb
HDD : 1 TB
SSD : 256
Graphic Card :AMD Radeon 560
Webcam : Po
INCH : 15″
Dimensionet(W x D x H):362.5 mm x 255 mm x 21.7 mm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Lenovo Ideapad 720 ”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh