Llambё Kapёse Mushkonjash Baseus

3,690 L

Krahaso

Përshkrimi

PЁRSHKRIMI

Llambё Kapёse Mushkonjash
Marka : Baseus
Materiali : Abs
Pёrmasa : 12 X 12 X 22 cm
Pesha : 460g
Ngjyra : E bardhё

  • Dritё fotovoltatike ngjyrё vjollcё, e sigurtё dhe eficente, nuk ёshtё e ashpёr nё errёsirё.
  • Vorteksi i gjeneruar nga njё freskuese nuk e lejon qё tё dalё mushkonjen e kapur nё rrjetё.
  • Dizenjim me mbajtёse pёr ta pёrdorur tё varur nё cdo vend, shkarkohet lehtё nga mushkonjat e kapura.
  • Shume praktike,pa arome jo tё kёndёshme nga helmi kunder mushkonjave, pa rreziqe elektrike.
  • E pёrshtatshme dhe e sigurtё pёr tu pёrdorur nga tё gjithё.
  • Mёnyra tё ndryshme lidhjeje nёpёrmjet kabullit USB.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Llambё Kapёse Mushkonjash Baseus”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss