Llambë LED R1

6,790 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Karakteristikat e dritës LED:
• Trupi dhe reflektori tërësisht meta I kromuar, pa pjese plastike
• Konsumi i ulët i energjisë, i qëndrueshëm.
• 200% më e ndritshme se dritat halogjen
• Jetëgjatësi deri në 30,000 orë
• Ngjyra e bardhë 6000K
• Tensioni : 9-36 V
• Fuqia 2 x 36 W
• Sistemi i ftohjes: Me ajër (ventilim)
• Garancia 6 Muaj

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Llambë LED R1”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss