Lodër Me Muzikë Për Krevat Bebesh

1,990 L

Përshkrimi

Lodër Me Muzikë Për Krevat Bebesh

  • Loder me muzikë për krevat bebesh.
  • Vendoset tek krevati ose tek karroca falë aksesorëve praktikë të cilët janë lehtësisht të montueshme.
  • Me muzikë dhe ninullë, që fëmija juaj të rritet i lumtur.
  • 100% i sigurt.
  • Stimulon imagjinatën.
  • Zhvillon dëgjimin.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Lodër Me Muzikë Për Krevat Bebesh”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh