LS – SAE 75W-140

2,500 L

Kategori: ,

Përshkrim

Projektuar për sistemet e transmetimit hypoide me ngarkesë të lartë. Projektuar përautomjete BMW me dhe pa njësi diferenciale, manual dhe më të fuqishme. Rekomandimet e prodhuesit duhet të respektohen.

Miratimi:

  • API GL5

LIQUI MOLY e rekomandon për:

  • BMW Hinterachsgetriebeöl
  • Ford WSL-M2C 192-A
  • Scania STO 1:0
  • VME
  • ZF TE-ML 05D
  • ZF TE-ML 12D
  • ZF TE-ML 16G
  • ZF TE-ML 21D

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LS – SAE 75W-140”